#مدیریت_جهادی

مدیریت جهادی در جهاد سازندگی 3

مدیریت جهادی در جهاد سازندگی

بسم الله الرحمن الرحیم

زحمات بی‏ وقفۀ جهاد، این سنگر سازان بی‏ سنگر، در دفاع مقدسمان از جمله مسائلی است که ترسیم آن در قالب الفاظ نمی ‏گنجد. عشق جهاد در خدمت به اسلام و مردم چشم دل عشاق خدمت به دین و مردم را روشن نموده است.

شجاعت دلیر مردان و شیرزنان جهادیمان در جهاد مان علیه کفر و بیداد زبانزد خاص و عام است. وسعت دامنۀ گذشت و ایثار مردان و زنان جهاد، جنگ و صلح، بزرگ و کوچک ، فقیر و غنی این مرز و بوم را فراگرفته است.

جهاد شمایل دنیای آزادی و استقلال در عرصۀ کار و تلاش و پیکار علیه فقر و تنگدستی و رذالت و ذلت است.

فرزندان عزیز جهادی‏ ام به تنها چیزی که باید فکر کنید به استواری پایه‏ های اسلام ناب محمدی ـ صلی‏ اللّه‏ علیه و آله و سلم ـ است. اسلامی که غرب، و در رأس آن امریکای جهانخوار، و شرق و در رأس آن شوروی جنایتکار را به خاک مذلت خواهد نشاند. اسلامی که پرچمداران آن پابرهنگان و مظلومین و فقرای جهانند و دشمنان آن ملحدان و کافران و سرمایه ‏داران و پول‏ پرستانند. اسلامی که طرفداران واقعی آن همیشه از مال و قدرت بی‏ بهره بوده ‏اند؛ و دشمنان حقیقی آن زراندوزان حیله‏ گر و قدرت‏مداران بازیگر و مقدس نمایان بی‏ هنرند.

شما عزیزان با خدمات شایستۀ خود در پشت جبهه‏ ها، چون جبهه‏ ها، دل امام زمان ـ روحی له‏ الفداء ـ را شاد کرده ‏اید.

امیدوارم از سیاست صخره‏ های سخت «نه شرقی، نه غربی جمهوری اسلامی» عبور کنید که اگر ایران را بر پایۀ استقلال واقعی پایه‏ ریزی نکنیم، هیچ کاری نکرده‏ ایم.

چشم امید من به شما سازندگان پر شور و نشاط اسلامی است. والسلام علیکم و رحمه‏اللّه‏.

روح اللّه‏ الموسوی الخمینی–  جماران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *